A Pinch
of
exellance

in every process

הפקת אירועי חברה

הפקת אירועי חברה הם ה-חגיגה של כל ארגון וחברה. אירוע חברה הוא הרגע הזה שכל אחת ואחד מחכים לו.  הזדמנות אמיתית לומר תודה על העבודה הקשה באמצעות חוויה ייחודית שמחברת את כולם בהתרגשות והערכה לארגון שהם חלק ממנו.

כמפיקי אירועים, אנחנו מאמינים שאירוע חברה דורש יכולות תכנון וביצוע ברמה הגבוהה ביותר, לא פחות מאומנות. החל מבניית קונספט מותאם ומדויק, דרך תשומת לב קפדנית לכל פרט, ועד לניהול חסר פשרות של הפקת חוויה בלתי נשכחת.

אנחנו בפינץ׳ מתמחים בהגשמת משאלות – מפגישת ההיכרות הראשונית, דרך תכנון ועיצוב מעמיקים ועד לניהול של

אירוע חברה מופלא שישאיר את כולם עם חוויה בלתי נשכחת. בין אם אתם חולמים על מסיבת חברה עם חשמל באוויר או

אירוע קונספט ייחודי שנתפר בדיוק למידות שלכם, אנחנו נדאג להכל.

אנחנו מגיעים עם תשוקה אינסופית להפקות אירועי חברה חדשניים ומרגשים.

בנוסף לטאצ׳ עיצובי ייחודי וחזון מותאם אישית, כל אירוע הוא חוויה נדירה שכל רגע בה קסום וכל פרט קטן הוא עולם ומלואו.

 הכל מתוכנן לפרטי פרטים עם מטרות ויעדים ברורים שנותנים ערך אמיתי עבורכם.

אלו הדברים שעושים את כל ההבדל ביצירת אירוע חברה שכולם ידברו עליו הרבה אחרי.

OUR CORPORATE EVENTS

הפקת אירועי חברה

במה אנחנו מתמחים?

הפקת כנסים עסקיים

בנית קונספט

אנחנו רואים בבנית קונספט את אחת מאבני היסוד של כל חוויה ובפרט אירוע חברה מוצלח. קונספט ייחודי הוא שמעביר בצורה מדויקת את השאיפות והמטרות של המותג ומצליח לתקשר באותנטיות את החזון וההרגשה שהחברה מעוניינת לייצר, עם קהלי היעד השונים.

עיצוב נראטיב ומסרים

נראטיב ברור ומסרים מחודדים הם נכס לכל חברה וארגון שמבקשים לחזק את המיצוב והתדמית שלהן. זהו אחד הכלים המשמעותיים ביותר שמאפשרים לנו כמפיקי אירועים לסייע לחברות במאמץ לבידול ולמצב אותן כמובילות. 

מיתוג

מיתוג אירוע חברה הוא הרבה מעבר לעיצוב והסביבה הפיסית. הוא אחראי ליצירת תחושה עקבית וזכירה  שמעבירה את הערכים והזהות הייחודית של החברה, המותג והתרבות הארגונית. מיתוג אירוע איכותי מוודא שהתחושה של המשתתפים והחיבור שלהם לחוויה מועברים באופן המדויק שבו אנחנו מעוניינים שירגישו באירוע. 

הגשמת מטרות וחלומות

הגשמת החלומות והשאיפות שלכם הם המשימה המרכזית שלנו בכל אירוע. והגשמה של חלומות מגיע יד ביד עם הגדרת מטרות ויעדים ברורים. בין אם מדובר בהעלאת המודעות למוצר חדש, יצירת חווית מיתוג מעסיק, חיזוק ובניה של הקשר בין העובדים או ריטריט מרענן להורדת הסטרס וטעינה של כולם, אנחנו נדאג להכל.

דברו איתנו

חולמים על האירוע הבא? דברו איתנו ונחזור אליכם בצ׳ק צ׳אק.

למה הפקת אירועי חברה עם פינץ׳?

זו ההזדמנות להפוך את אירוע החברה הבא שלכם מרגיל, למטריף! עם תכנון וביצוע מדוייקים בסטנדרט שרק אנחנו יודעים לייצר ולהתחייב לו, בנית קונספט ומיתוג אירוע מושלמים, אנחנו נדאג שהאירוע הקרוב יהיה חגיגה שכולם יזכרו. הפקות אירועי חברה כמו שלנו הופכות את החלומות למציאות ומסייעות בהשגת המטרות הכי חשובות שלכם. בין אם מדובר באירועי חברה קטנים או גדול יחד נהפוך את האירוע הבא לאבן דרך חיונית עם תשומת לב לכל פרט, ודגש על כל אינטראקציה וחיבור ככלי להצלחה.

אנחנו, הישראלים, רגישים כל כך לאוכל טוב. התרגלנו לאיכות גבוהה וקולינריה משובחת. על כן, אחד הדברים שהכי חשוב לדייק בהם בהפקת אירועים לחברות הוא בחירת השף. בין אם מדובר באולם, מסעדה או בכלל אירוע במקום חיצוני, לפני כל אירוע אנחנו נטעם ונבחן את המטעמים שהשף מציע, על מנת לפגוע בטעם של משתתפים רבים. באירוע עצמו, האוכל מהווה חלק מרכזי באירוע וסביבו נוצרות שיחות וחוויות, לכן חשוב לנו שיהיה ברמה הגבוהה ביותר.

 

הפקה של אירועי חברה קטנין וגדולים, דורשת דיוק גבוה לצד .יכולות תכנון וביצוע ברמה גבוהה על מפיקי אירועים לשים לב לטרנדים חדשים בעולמות הללו, ולדעת להביא אותם לידי ביטוי באירוע עצמו.
 
למשל, מיתוג אירוע חברה הוא אחד הדברים שאנחנו שמים עליו דגש רב. מיתוג שמסביר את ערכי המותג שלך, ומעביר אותו במיטבו החוצה, בדיוק כמו שאת רוצה שייתפס בעיניו של קהל היעד.  באירועים רבים לאחרונה החברה שלנו עושה שימוש במסכי טאץ׳ מתקדמים לצילום 360 מעלות, משקפי מציאות מדומה ועוד מגוון פיתוחים טכנולוגיים שיקחו את הפקת אירועי החברה שלך כמה צעדים קדימה.

הכי קל בהפקת אירוע חברה לשכוח את הפרטים הקטנים. יש כל כך הרבה דברים גדולים להתעסק בהם, שלפעמים הפרטים הקטנים הולכים לאיבוד.

 

למשל, האם יש באירוע אדם ששומר כשרות בד״ץ? יש העדפות מיוחדות לטבעונים וצמחונים? האם יש נכה באירוע שזקוק לסיוע מיוחד? השירותים מונגשים ומוארים? האם המקום שבחרנו להפקת האירוע נקי ומסודר בסטנדרט  הגבטה שלנו? האם יש לו ביטוחי עסק?

 

כל אלו ועוד רבים, הם דברים  שקל לפספס בהפקת אירוע גדול. הניסיון ותהליך העבודה בפינץ׳, מאפשר לנו להקפיד על הפרטים הקטנים, כך ששום דבר לא יתפספס

הפקת אירועי חברה

הפקת אירועי חברה ב-2024 שאלות ותשובות

הפקת אירועי חברה היא כמו הדובדבן שבקצפת עבור כל האנשים בארגון. 

הנה כמה שאלות נפוצות רגע לפני שמתחילים.

כנראה שזו שאלת מיליון ה 💵 שאנחנו נשאלים הכי הרבה. ובכן, התשובה אליה היא שאין תשובה אחת. בכל הנוגע לאירועים, ובכך לחוויות, לא מדובר בנוסחה לינארית עם משתנים קבועים. לכל חברה יש את התרבות הארגונית, ה-DNA והסגנון שלה. לכן, כל חברה וארגון הם ״חיה״ אחרת עם העדפות ושאיפות שונות שמשתנות בהתאם לזמן, המטרות והצרכים שלהן.

 

אנחנו בפינץ׳ מאמינים שהמתכון המנצח להפקת אירוע חברה בלתי נשכח, טמון ביכולת להכיר באופן כנה ואמיתי את הארגון, האנשים שמרכיבים אותה והחלומות והמטרות שהאירוע הקרוב צריך להגשים עבורם. בכך, זה מאפשר לנו לתכנן ו״לתפור״ את החוויה באופן מותאם אישית ולהפוך אותה, באמצעות אסטרטגיה נכונה, לאותו אירוע שכולם חולמים עליו.

לפני הכל – השקט. אנחנו בפינץ׳ אחראים על הכל(!) בהפקה ומספקים מעטפת מלאה מהבריף ועד לאירוע שמאפשרת לכם לישון בשקט ולהרגיש כאורחי הכבוד באירוע החברה שלכם. הניסיון שלנו הוא זה שמאפשר לנו לקחת את המושכות, לדאוג לכל מה שצריך ולייצר חוויה בלתי נשכחת..

 

אנחנו מבינים את הצרכים והמטרות שלכם – אחת מאבני היסוד בכל הפקה היא הבנה מדוויקת של הצרכים וחידוד המטרות שלכם. אירוע חברה ליצירת נטוורקינג וקשרים משמעותיים עם לקוחות וקולגות מהתחום? חווית מיתוג מעסיק שצריכה לגבש ולחבר את כל העובדים בארגון? או אולי אירוע חברה אקסקלוסיבי להנהלה הבכירה לדיון באסטרטגיה לשנה הקרובה? לא משנה מהם הצרכים או המטרות שאתם מגדירים עבור האירוע, אנחנו נדאג להשיג אותן.

 

חוויה – אנחנו בפינץ׳ מאמינים שאירוע הוא רק אמצעי, והחוויה היא היעד להשגת המטרות שלכם. היכולת לרגש, לחבר בין אנשים ולייצר רגעים יחודיים ואותנטיים בהתאם לצרכים והשאיפות, הם הבסיס להצלחה. הם אלו שמאפשרים לרגע להפוך לחוויה שזוכרים ורוצים לחוש שוב, בין אם מדובר במנכ״ל ועד אחרון העובדים, כווולם הןם חלק אינטרגלי באירוע.

אנחנו רואים את בחירת הקונספט כשלב קריטי בהתליך התכנון. הוא זה שמכתיב את הטון לכל החוויה. בפינץ׳ אנחנו מאמינים בשותפות עם הלקוחות שלנו מתוך ההבנה שהם מכירים טוב מכולם את הארגון, ולכן עובדים איתם בצמוד בכל תהליך ״הפיצוח הקונספטואלי״ של כל אירוע. תקשורת פתוחה, כנה עם אנרגיה מעולה יחד עם הלקוחות שלנו מאפשרת לנו להתחבר באמת, להכיר את העולם שלהם, ובכך את לייצר חלון מרגש של הערכים, החלומות, החזון, המסרים שלהם, ועוד באירוע עצמו.

 

לאחר מכן, כשהבנו לעומק את החלומות, הצרכים, וגם המגבלות השונות של אירוע, אנחנו עובדים בצמוד עם אנשי הקריאטיב והתכנון שלנו לבנות את הרעיון המתכלל הכי מדויק. בין אם מדובר במסיבת חברה עם אנרגיות גבוהות שמשאירה את כולם בטירוף ימים לאחר מכן, או חוויה מאוזנת שדווקא מאפשרת חיבורים שקטים בין אנשים במהלך האירוע. כל אירוע חברה יזכה לתפירה אישית של קונספט ובתוכו מיתוג, עיצוב, אנשי סאונד, קולינאריה ועוד. כל פרט ופרט מותאם באופן ייחודי לחוויה שלא תישכח.