A Pinch

of perfection

in every detail

נופש חברה

בין ביזנס לפלז׳ר, נופש חברה הוא המפגש הייחודי והמרגש בין השניים.

הפקת נופש חברה בארץ ובחול היא ללא ספק אחד האירועים שכולם מחכים לו.
אנחנו מחברים בין רעיונות מופלאים לביצוע חסר פשרות שישאיר אתכם עם החוויה שחלמתם עליה.

אנחנו מספקים לחברות גישה ייחודית להגשמת החלומות הכי פרועים ומרגשים שלהם, תוך כדי השגת המטרות הארגוניות, באמצעות הפקת נופשי חברה בלתי נשכחים.

החיבור המדויק בין ביזנס לפלז׳ר הופך למסע מופלא. אנחנו בפינץ׳ מתמחים בתכנון וארגון של נופשי חברה בארץ ובחו״ל, משלב בנית הקונספט, דרך האפיון הלוגיסטי ועד לניהול השוטף והבלתי מתפשר של החוויה. 

דברו איתנו​

חולמים על האירוע הבא? דברו איתנו ונחזור אליכם בצ׳ק צ׳אק.

יום גיבוש לעובדים

ההתמחות שלנו

הפקת נופש חברה
חוויה ללא גבולות

אם יש רגע אחד שכולם מחכים לו בכל ארגון, בכל זמן ובכל מקום, הוא נופש חברה. בארץ, בחו״ל, כנראה שגם על מאדים, אין על הרגע הזה! כשהאוויר מתמלא באנרגיות, ציפייה והתרגשות לקראת חוויה ענקית. יצירת מרחב של הזמן והמקום הטובים ביותר לחוות את האנשים והארגון מחוץ לתחומי גבולות המוכר – הכי רחוק שאפשר מהמשרד ושגרת היום יום.

איך עושים את זה נכון ב-2024

נופש חברה בארץ ובחו״ל הוא הדובדבן שבקצפת בעולם הפקת אירועים לחברות. הוא חוויה ייחודית שמאפשרת למגוון מטרות ארגוניות לבוא לידי ביטוי בדרך כל כך מיוחדת. בין אם אתם מעוניינים בריטריט (Retreat) ויצירת מרחב קליל וניטרלי לשבירת השגרה, הורדת מסכות ואחריות לרגע, שמאפשרת לכל הארגון לקחת צעד אחורה ולהיטען, על מנת להמשיך הלאה בכל הכח. או בין אם מדובר בימים גדושים ומלאי אנרגיה מתפרצת של חגיגה בלתי נגמרת, אין ספק שמדובר באירוע מופלא.

ארגון נופש חברה בארץ ובחו״ל
עם פינץ׳

כמה נקודות על הרגע שכולם מחכים לו

בעולם התאגידי המהיר והאינטנסיבי, שיתוף פעולה הוא פעמים רבות המפתח להצלחה. נופש חברה הוא משמש כשטח פורה לשבירת מחסומים מנטליים ופיסיים.

 

בכך, מתאפשרים ערוצי מחשבה ותקשורת פתוחים ונגישים יותר, עם אווירה בה נוצרים ומוחלפים רעיונות חדשים בטבעיות וביעילות. דרך פעילויות מטריפות ורגעים עוצרי נשימה, נוצרים רגעים אינטימיים וכנים שמאפשרים לצוותים, מחלקות ושאר גורמים בארגון להכיר באמת זה את זה, ללמוד את האישיות, היתרונות והאתגרים של כל אחד ואחת ובכך גם לשתף פעולה ביעילות, ללא מסגרת קבועה ומרובעת.

נופש חברה לעובדים מציע ״בריחה״ מרעננת וחיה מהרוטינה הקבועה, ומספק הזדמנות ייחודית לייצר חיבור אמיתי, לטעון ולהרים את האנרגיות של כולם. כאשר מתוכנן להשראה ומוטיבציה, נופש איכותי מייצר אימפקט חיובי ברור שנמשך הרבה מעבר לימי האירוע.

אנחנו בפינץ׳ מאמינים שהדרך היא המפתח לתוצאה. לכן, בכל שלב במסע המרגש של הפקת נופש חברה, מפגישת ההיכרות הראשונית ועד האירוע עצמו, אנחנו שם יחד; מכווינים, מייעצים ומתרגשים בשותפות מלאה עם כל אחד ואחת מהלקוחות שלנו.

כל רגע ופרט מתוכנננים בקפידה והתרגשות, בלי פשרה. אנחנו רואים את הלקוחות שלנו, הצרכים והחלומות שלהם לנגד עינינו בכל רגע ומאמינים שאלו אבני הבסיס שמאפשרים להפקה כזאת להיות מעוררת השראה ולהגשים את המשאלות הכי גדולות שלהם.

נופש חברה, כמו כל חוויה מיוחדת, הוא סיפור שצריך לבנות ולספר בדרך הייחודית של הארגון. הוא צריך להתאים לסגנון, לחלומות ולהעדפות של האנשים שיחד מרכיבים אותו.

 

מכורים לאקסטרים ודופק גבוה? או שאולי דווקא ריטריט עם ספא מפנק של בטן גב במקום אקזוטי? הבנת הצרכים וההעדפות שלכם מאפשרים לנו לתרגם אותם יחד איתכם לבניית החוויה הכי אקסקלוסיבית ומותאמת לכם.